Praga - Řepy   1 : 4  (1 : 1),  sobota 14.5.2011

Gól: De Gregorio

Komentář:

Po dlouhé době se dalo na Pragovce koukat na fotbal starších žáků. V tomto kole jsme nastoupili proti týmu z Řep, kde jsme na podzim prohráli ostudně 8:0. S ouhledem na naší jarní nevalnou formu a při pohledu na některé urostlé řepské kluky jsme si dělali pramalé naděje. Zápas ale začal vyrovnaně, naši kluci se nebáli, snažili se kombinovat po zemi a využívat rychlými pasy útočníky Andyho a navrátilce Dominika. V 9.minutě nás ale zmrazil náhlý gól - soupeř pár metrů za půlkou hřiště nakopl míč vysokým obloukem, na který náš gólman nestihl zareagovat a míč zaplul pod břevno. naštěstí nás to nijak nezlomilo a po celý zbytek poločasu se hrál pěkný vyrovnaný fotbal. V poslední minutě 1.poločasu Jarda Uher přenesl míč rychlou přihrávkou na levou zálohu, odkud Honza Čapek krásně vyslal k nájezdu Andyho. Ten utekl obráncům a podél gólmana ukázkově skóroval. Do kabin se šlo s pro nás nádherným výsledkem 1:1 a hlavně pocitem, že hrajeme konečně zase dobrý fotbal.

Stejně vyrovnaně pokračoval i druhý poločas. V 17. minutě jsme ale chybovali při rozehrávce od naší branky, ztratili jsme míč, následoval centr do našeho vápna kde soupeř hlavou pohodlně skóroval. Ještě jsme se snažili vyrovnat, naše záloha pod taktovkou Patrika Korgera a Adama Kollára hrála skvělý zápas, ale útočné hroty už nepracovaly tak dobře jako v 1.poločase. Ke konci zápasu jsme dostali ještě dva góly, které určily konečný výsledek 1:4