Praga - Dubeč  0 : 4  (0 : 0) sobota 26.3.2011

Góly:    -  XXX

Komentář:

První zápas jarní sezóny, na domácím hřišti, proti hratelnému soupeři. Co více si přát. Snad jen trochu lepší počasí.

První poločas se hrál vyrovnaný zápas. My jsme nehráli nijak líbivý fotbal, soupeř se občas předvedl pěknou akcí hlavně středovou osou hřiště, kde mu kraluje silná trojka fotbalistů, která Dubči "dělá" hru. Všechny akce soupeře se nám podařilo včas zastavit nebo byl na svém místě brankář Honza Jirků. Ke konci poločasu jsme se dostali do několika šancí, z nichž jedna byla na 200% tutová. To když už byl překonán brankář hostí a tvrdá střela snad ze třech metrů z kopačky Jardy Uhra přistála na hlavě nebo snad v obličeji obětavému dubečskému obránci. Na přestávku se tak šlo za stavu 0:0.

Druhý poločas jsme začali smolně. Snažili jsme se hrát sice fotbalově, ale po jedné akci musel náš brankář (do druhého poločasu nastoupil Ondra Fryš) odkopávat z vápna "volejem" do pole, výkop zachytil na půlce hřiště hráč Dubče, okamžitě našel přesnou přihrávkou před vápnem svého spoluhráče, který neměl problém do odkryté branky skórovat - 39. minuta 0:1. Za dvě minuty kopal soupeř rohový kop. A parádně se mu povedla nacvičená akce. Roh zahráli nakrátko, hráč kopající roh dostal zpět nahrávku do oblasti rohu velkého vápna, odkud trefil vzdálenější šibenici. Parádní akce, které jsme museli zatleskat i my. Do konce zápasu ještě zbývalo dost času, ale herně jsme Dubeč nebyli schopni přehrát. Třetí gól do naší branky přišel v 55. minutě. To Ondra Fryš pěkně zasáhl, když se položil v malém vápně pod nohy útočícího hráče, míč vyrazil mimo branku, kde ho u brankové čáry "jistili" dva naši obránci. Míč ale ani neodkopli, ani pořádně nepokryli a toho využil útočník soupeře, který prostě mezi naše kluky vlítnul a z ostrého úhlu trefil branku. Poslední gólu jsme dostali v 59. minutě, kdy se předvedla silná dubečská trojka - po několika nahrávkách na jeden dotek prošli osou hřiště jak nůž máslem a nazdar - 0:4.