Dolní Měcholupy - Praga    7:2   ( 3:1)  sobota 2.10.2010

Obrovské zklamání !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na tento zápas musíme hodně rychle zapomenout. Jediná světlá chvilka byla bojovnost Patrika a nasazení obou našich Filipů.  Pro mě osobně je tato sobota velkým zklamáním, né však výsledkem utkání, ale průběhem hry. Příští zápas musíme udělat několik výrazných změn a předpokládám u některých hráčů, že si budou muset na lavici náhradníků posedět tak dlouho, dokud nám nedokáží, že patří opět do základu. Mrzí mě, že ihned po skončení utkání panovala v naší kabině veselá nálada, ONI VĚDÍ, koho tím myslím. Tak-to ne. Ve středu budou všichni na tréninku- bez míče. Žákovskou knížku ano!!!!!!!!!!!!

Sestava: Jirků, Prokopovič, Kubla, Kollár, Mašek, Uher, Korger, Čapek, Yuzepchuk, Podskalský, De Gregorio.

Střídání: Trojan, Němec, Pšeničný, Vacek, Kratěna, Fryš

Branky: De Gregorio, Kollár

K utkání: Soupeř byl po všech stránkách aktivnější, napadal nás již u našeho pokutového území. Kombinoval a hlavně běhal. Největším problémem pro naše kluky, byla tvrdá, ale férová hra soupeře. Bohužel nám scházel v koncovce klid, scházelo nám nasazení a jak jsem klukům říkal před utkáním, výsledek není až tak důležitý, ale nasazení a bojovnost ano.