Řeporyje - Praga  3 : 1  (2:0), sobota 18.9.2010

Gól:    -  De Gregorio (penalta)

Komentář:

V sobotu jsme odehráli již 4. mistrovské utkání a to na hřišti nám zatím neznámých Řeporyj. Všichni kluci se na zápas velmi těšili, a bylo na nich vidět, že k zápasu přistupují svědomitě. Utkání začalo větší atkivitou domácích, která vyústila v 9.minutě první brankou, kterou z nepřímého kopu vstřelil asi nejlepší a nejmenší hráč soupeře. Pro nás všechny to byla nepochopitelná situace, která předcházela brance. V pokutovém území byl velmi tvrdě, ale fotbalově atakován náš obránce, rozhodčí přerušil hru, aby vzápětí v přerušené hře odpískal proti nám volný nepřímý kop z hranice vápna, který ndomácí proměnili. Celkový dojem z výkonu hlavního arbitra byl velmi špatný, a pokud na svazu nemají kvalitní rozhodčí, rád budu pískat naše zápasy. Kluci jsou ve věku, kdy některé věci řeší svým způsobem, a toto si pan rozhodčí, který píská žáky musí uvědomit!!!!!!!!!!!

Kdo byl na tomto utkání, dá mi za pravdu: hlavní rozhodčí ovlivnil utkání a poškodil mužstvo SK Praga Vysočany.

K zápasu: po vstřelené první brance se hrálo spíše na naší polovině, a domácí nás do vážnější šance nepustili, a ve 27. minutě naopak zvýšili, kdy si náš jinak bezchybně chytající brankář sám doslova splácl vysoký centrovaný míč do branky. O poločase jsme si vyjasnili pár věcí a na domácí doslova vlítli. Jsme v tlaku, domácí obrana neví kam dřív skočit, dělá chyby a z jedné takové se po faulu na našeho dnes výborně hrajícího Jardu Uhera kope penalta. 5. minuta druhého poločasu, Andy 2:1.Opět se zakousneme do soupeře, 15. minuta Jarda Uher z malého vápna trefuje tyč, 20. minuta Anrdey ve 100% šanci míří mimo, domácí jsou pod tlakem 20 minut, naše záloha přehrává soupeře nejen důrazem, ale i chytrou a kombinační hrou. Musím zde napsat, že jsem mile překvapen, jak si kluci již dnes dokáží pomoc při složité situaci. Všichni makají a dřou. Bohužel se opět ukázal hlavní rozhodčí, který připustil velmi trdou hru  V poslední minutě nám domácí dávají 3. branku po samostatném úniku. V tomto utkání všichni kluci hráli na doraz a zaslouží pochvalu. S nasazením a bojovností jsem spokojen. Výsledek jde v tuto chvíli stranou, protože věřím ,že pokud budeme taktobojovat dále, tak branky přijdou.

Rozhodčí: pokud by se mělo něco podobného opakovat, píši zde, že příště stáhnu kluky ze hřiště i za cenu kontumace a pokuty. Nenechám nikoho zmrzačit, je neděle, den po zápase, a já mám stále rudo před očima.

Po utkání nám přišel poděkovat trenér domácích a tak trošku se omluvit. Sám chápal, že výkon hlavního by asi takto uvítala možná jen SPARTA!!!!!!!!!!!!!!