Praga - Újezd Praha 4   5 : 1  (3:1),  sobota 11.9.2010

Góly:    -  De Gregorio 2x, Kollár, Korger, Kudrlička L.

Komentář:

Zápas začal poměrně rychle vstřeleným gólem. Ještě než se obě mužstva stačila dostatečně oťukat, už ve 2. minutě jsme vstřelili první branku - bohužel ale do vlastní sítě při nepovedeném odkopu a odrazu míče v našem vápně a překvapený soupeř se mohl radovat. Nás to ale naštěstí nijak nepoznamenalo na duši a začali jsme soupeře přehrávat. V 9.minutě kopal  Andy De Gregorio trestňák ze 35 metrů a ránu pod břevno neměl jinak výborný brankář soupeře šanci chytit - 1:1. Do poločasu se povedly úspěšně zakončit ještě dvě další šance a na přestávku se šlo s hezkým skóre 3:1 v náš prospěch.

Druhý poločas pokračoval naší převahou. Soupeři, jehož někteří kluci již měli ten den v nohách jeden zápas, docházely síly. Ve 47.minutě se ke střele z velkého vápna pěkně propracoval Patrik Korger a střelou k tyči zvýšil na 4:1. Pět minut před koncem jednu z mnoha našich střel brankář hostí vyrazil a Lukáš Kudrlička (r.2000), posila ze starší přípravky, dorážkou vstřelil s tříletým předstihem svůj premiérový gól za starší žáky.