Praga - Kolovraty  0  :  4  (0:1), sobota 9.10.2010

Komentář:

Podle skóre pro Pragovku hrůza a děs. Ve skutečnosti opravdu hezký a bojovný zápas s podařenými fotbalovými akcemi. Pro nás smutný v tom, že jsme ze žádné z povedených akcí a z vypracovaných šancí nedokázali skórovat.

Přiznávám, že jsme alespoň z pohledu trenérů vstupovali do zápasu s respektem ze soupeře. A to jak díky dosavadním Kolovratským výsledkům, tak i díky jasné věkové a výškové převaze některých jejich hráčů. Naši kluci to ale naštěstí viděli jinak a vstoupili do zápasu bez jakýchkoliv obav. Hrál se vyrovnaný a rychlý fotbal, nám se dařilo rychlé zakládání útoků na pár doteků, které však soupeř dokázal ubránit. I nám se dařilo dlouho kolovratským útokům vzdorovat, ale ve 20.minutě jsme poprvé kapitulovali. 0:1 skončil i první poločas.

Do druhého poločasu jsme šli s pocitem, že bychom mohli vydřít nějaké to překvapení. Ale již po dvou minutách to bylo 0:2 a nevypadalo to s námi dobře. Naši kluci ale zabrali a začali se dostávat do gólových šancí. Dvakrát neuspěl v nájezdu z levého křídla ve skoro tutových šancích Andy, potom trefil Adam z krásné střely z prostoru před vápnem skoro šibenici - bohužel jí trefil úplně přesně - tedy spojnici od které se míč odrazil na pro nás nesprávnou stranu. A tyto nevyužité šance, které mohly zápas ještě pěkně zdramatizovat, byly pro konečný výsledek rozhodující. Soupeř dokázal ještě v poslední desetiminutovce dvakrát skórovat a odvézt si z Pragovky jasné vítězství.