Praga - REAL  5 : 0  (2 : 0)  - sobota 12.6.2010

Góly:    -  2x De Gregorio, 2x Kollár, Prokopovič

Komentář:

K poslednímu zápasu sezony můžeme s radostí konstatovat, že naši kluci předvedli na hřišti přesně to, co jsme od nich po celou sezonu vyžadovali. Byli aktivní, snažili se zakládat útoky po stranách hřiště a dokonce se občas objevily i hezké narážečky včetně využití zpětné nahrávky obráncům.

Ve 13. minutě načal skóre již klasicky Andy svým únikem po levé straně - 1:0. V 17. minutě kopal Adam Kollár trestňák asi z 20 metrů. Rána se mu povedla tak, že i když si brankář hostí na míč sáhl, gólu nezabránil. Ve zbytku poločasu jsme měli dál navrch, ale skóre se nezměnilo, protože jsme promarnili několik tutovek.

Druhý poločas pokračoval naší převahou. Ve 35. minutě kopal z pravé strany Andriy roh. Krásně na zadní tyč, kde se do vzduchu pověsil Adam a zvýšil hlavou na 3:0. Za chvilku kopal Andriy stejně dobře další roh - jako přes kopírák. Tentokrát Adam nohou těsně minul. Ve 41. minutě přišla chvíle dvojice Korger, Prokopovič. Ten první v pozici středního záložníka "narazil" před vápnem na bránící soupeře. Vyvezl míč od vápna napříč hřištěm a nahrál doprava na zezadu nabíhajícího pravého beka Tomáše Prokopoviče. Prudká střela, drobná teč ve vápně a nádherný gól. Poslední gól zápasu přidal Andy po nahrávce Adama ve 48. minutě.

Hezká tečka na závěr sezony a dík klukům za předvedený výkon.