Praga - Dolní Počernice 1 : 2  (0 : 1) - sobota 17.4.2010

Komentář předstopera Ládi Trojana:

Když jsme nastoupili k utkání s Dolními Počernicemi, začalo se minutou ticha za oběti leteckého neštěstí polského prezidentského speciálu.

Samotné utkání začalo pro diváky určitě pohledným fotbalem, protože se hrálo aktivně na obě strany.

19. minuta: Tomáš Prokopovič dělá na pravé straně obrany kličku k lajně, ale uklouzne a soupeřův záložník se zmocnil míče a přihrál střednímu záložníkovi, který střílí a dává první gól utkání. Prohráváme 0:1. Pak jsme si vytvářeli dobré šance, ale nedali jsme gól. Po důrazné domluvě a radách trenéra v šatně se naše hra zklidnila.

33. minuta: po krásné kombinaci Vítka Maška a Honzíka Čapka, který vyslal nádhernou přihrávku na nabíhajícího Andyho a ten pohotově a přesně zakončil k tyči. Pak se hra přelila na naši bránu.

37. minuta: Z přímého kopu soupeř vystřelil přesně na naši bránu. Honza Jirků hezky chytil, ale vyrazil míč před sebe až k soupeři, který dává druhý gól do naší sítě. Ke konci zápasu jsme si vytvořili velký tlak, snažili jsme se alespoň vyrovnat, ale to se nám nakonec nepovedlo.

Láďa Trojan

Dodatek trenérů:

Podle postavení v tabulce jsme byli v zápase mírnými favority. Dolní Počernice se podle našeho názoru oproti podzimu výrazně zlepšili. Sehráli jsme s nimi vyrovnaný, pro diváky opravdu hezký a napínavý zápas. Škoda, že jsme neproměnili několik tutovek. Alespoň remíza by nám slušela ale Počernice si za svůj výkon od nás odvezli zaslouženě 3 body.