Praga - Aritma B  5 : 2 (2 : 1) - pondělí 5.4.2010

Komentář očima našich obránců:

1. poločas okomentoval Adam Kollár:

Zápas se vyvíjel neutrálně až do 6. minuty, kdy soupeř ze své levé strany kopal trestný kop a naše obrana v domnění, že je ofsajd, nechala míč projít až do vápna kde se ocitl jeden z hráčů Aritmy sám před brankou. Praga – Aritma 0:1. V 17. minutě si Andy De Gregorio perfektně naběhl do levého křídla na nahrávku Adama Kollára, odcentroval míč a Andrey Yuzepchuk perfektně dal gól hlavou. V 19. minutě se nám povedla rychlá narážečka ve středu hřiště a opětovné naběhnutí Andyho – vedeme 2:1.

2. poločas okomentoval Ondra Kubla:

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že chceme tento zápas vyhrát. A zadařilo se. Ve 40. minutě po rychlém založení útoku po ose Kubla – Podskalský – Yuzepchuk dostává Andy přihrávku a dává na 3:1. Za další tři minuty po nahrávce Patrika Korgera opět Andy zvyšuje na 4:1. Potom se hrálo uprostřed hřiště, když v tom se ve 45. minutě Aritmě povedlo nahrát volnému hráči, který běžel sám na bránu a dal gól na 4:2. A okamžitě na to naštěstí odpověděl opět Andy, který získal na půlce hřiště míč a šel sám na bránu – 5:2.

V tomto zápase se poprvé představil Láďa Trojan a na levé záloze si vedl dobře.

Sestava
Sestava: Jirků, Prokopovič, Kubla, Kollár, Mašek (59. Kratěna), Uher, Mathauser (44. Ferenc), Korger, Trojan (37. Podskalský), Yuzepchuk (58. Vacek), De Gregorio