Tempo B - Praga  6 : 1 (2 : 1) - sobota 27.3.2010

Pochvala za bojovnost. Ten kdo se nebyl podívat na toto utkání, neuvěří výsledku, když zde napíši, že kluci bojovali, snažili se a přesto jsme prohráli tak vysokým rozdílem. S takovými soupeři se musí bohužel proměnovat každá 100 %-ní šance.

Trenér Votoček.

Gól:    -   De Gregorio

Komentář očima našeho brankáře Honzy Jirků:    Ve 2. minutě Adam Kollár nahrál Andymu a ten dává první gól. Překvapivě vedeme 0:1. V 5. minutě ale Tempo střílí z cca 20m nádhernou střelu a je srovnáno na 1:1. Ve 24. minutě jsme špatně rozehráli před pokutovým územím Tempa přímý kop, soupeř se dostal do  rychlého protiútoku a Tempo vede 2:1.

Do druhé poločasu jsme vstoupili dobře. Prvních 10 minut jsme měli jasnou převahu se čtyřmi velkými šancemi. Žádnou jsme ale nevyužili a ve 40. minutě jsme neubránili protiútok po pravé straně, následoval centr a útočník Tempa byl najednou sám před naší brankou – 3:1. Ve 42. minutě Tempo vhazuje aut na úrovni našeho vápna, míč se opět nepochopitelně dostal před naší branku a tam zase osamocený soupeř dává gól – 4:1. Ve 49. minutě náš gólman prováhal vyběhnutí a Tempo vede už 5:1. V 58. minutě Tempo zpečetilo naší krutou prohru na 6:1.

Sestava
Sestava: Jirků, Prokopovič, Kubla, Kollár, Mašek (53. Kratěna), Uher, Mathauser (42. Podskalský), Korger, Čapek, Yuzepchuk (53. Vacek), De Gregorio