Dubeč - Praga  2 : 4 (1:2) - neděle 11.4.2010

Góly:    -  3x Yuzepchuk, Uher

Komentář očima našeho útočníka Andyho:

Začíná zápas a do 10.minuty jsme hráli dobře, ale Dubeč se dostala do šance kopáním rohu a dala na 1:0. V 19. minutě jsem (Andy) dal krásnou narážečku Adriyovi, který zleva střílí do pravého dolního rohu branky a vyrovnává na 1:1. Ve 29. minutě Jarda Uher dostal míč opět ode mne a vystřelil z dálky. Jarda dává gól a dostali jsme se do vedení 1:2. Ve 37. minutě se k míči dostal Adam Kollár a nahrál pasem Andriyovi a ten v samostatným úniku dává gól na 1:3. V 52. minutě jsem donutil obránce Dubče, aby zahrál míč na roh. Rychle jsem vzal míč, kopnul roh a Andrey hlavou zvyšuje na 1:4. Po našem posledním gólu jsme měli ještě dost šancí, které jsme nevyužili. V 57. minutě Dubeč dává druhýgól a snižuje náš náskok na 2:4.

Sestava
Sestava: Jirků, Prokopovič, Kubla, Trojan, Mašek, Uher, Kollár, Korger, Čapek, Yuzepchuk (52. Podsalský), De Gregorio