Praga - Klánovice 4 : 1 (2 : 0) - sobota 1.5.2010

Komentář útočníka Jardy Uhra:

Na podzim jsme v Klánovicích prohráli 2:1, ale teď jsme chtěli urvat 3 body.

Začali jsme hrát dobře a hned v 5. minutě otevřel skóre krásným gólem Andy. Měli jsme i dál spoustu šancí ale ne a ne dát gól. Co výkop soupeře, to náš balon. Ale soupeř se nebál a měl také pár šancí, které nedal. A ve 27. minutě já zpracovávám balon a dávám Andeiyovi, který jde sám na bránu a dává druhý gól.

Soupeř nás pak začal tlačit a měl spoustu šancí, ale náš gólman drží čisté skóre. Pak se povede nám založit rychlý útok krásnou souhrou a Andy ve 49. minutě zvyšuje svým druhým gólem na 3:0 a za dalších 10 minut dává hattrick. V 60. minutě soupeř uteče naší obraně a dává na konečných 4:1.