Praga - Kyje  2 : 0 (2 : 0)  - sobota 29.5.2010

Góly:    -  De Gregorio, Čapek

Komentář:

Na podzim jsme s Kyjemi, aktuálně třetím týmem tabulky, velmi výrazně prohráli.

Do jarní odvety jsme tedy nastoupili s vědomím, že můžeme jen překvapit a i přes doposud dobré výsledky Kyjí jsme doufali, že naši kluci zabojují o kvalitní výsledek. Začátek utkání byl v režii Kyjí. Do 10. minuty měl souepeř převahu s několika šancemi, které se nám podařilo ubránit. Pak se hra vyrovnala a my jsme se dostávali do protiútoků,, které přinesly několik našich rohových a trestných kopů. Při jedné naší šanci se Patrik Korger dostal před vápnem ke střele. Ta mu však sklouzla doprava, takže z toho byla nečekaná přihrávka na Andyho a ten se nemýlil - 1:0. Hra pokračovala vyrovnaně ale spokojenější jsme byli my. Ještě před poločasem se dostal před vápnem k odraženému míči Honza Čapek a nádhernou "šajtlí" poslal míč k tyči.

Ve druhém poločase hra pokračovala vyrovnaně. Do hry se také zapojili Míša Ferenc a Ruslan Reznik ze starší přípravky. Žádný gól však již nepadl (nebo nebyl uznán pro přísný ofsajd) a tak jsme s ohromnou radostí urvali další tři body.