Háje C - Praga  3 : 0 (1 : 0) - sobota 20.3.2010

S prvním astrologickým jarním dnem přišlo již velmi očekávané první mistrovské utkání, ve kterém jsme hráli na hřišti soupeře, který vede naší tabulku. FC Háje nás ničím nepřekvapily a během několika minut si vytvořily tlak, pod kterým musela naše obrana vydržet celé utkání. Naše hra, mohu-li to tak nazvat, byla zbrklá, vystrašená. Tím pádem se soupeř dostával do šancí skoro neustále. V prvním poločase jsme soupeřovu branku ani jednou neohrozili, a nebýt výborně chytajícího Honzy Jirků, neskončil by poločas jen 1:0 pro domáci, ale daleko větším rozdílem. Do druhé poloviny utkání jsme udělali pár změn - vysunuli jsme obranu, hráli na 3 obránce, 4 záložníky a 3 útočníky. Soupeře naše rozestavění zaskočilo, a skutečně se hra chvilku přenesla i na druhou stranu hřiště. Velká škoda je neproměněných šancí které měl Aniello de Gregorio, kdy šel dvakrát  prakticky sám na brankáře domácích. Utkání se po těchto šancích ale opět vrátilo do starých kolejí, kdy nás soupeř doslova přibil k velkému vápnu. Chtěl bych opravdu pochválit našeho brankáře Honzu, který měl nejen perfektně srovnané tyče své branky, ale přiváděl nejen domácí hráče, ale i jejich trenéry a rodiče k šílenství svými nádhernými zákroky. Pochvalu zaslouží i celá obrana, která pod takovým tlakem pracovala dobře. Mrzí mě přístup některých hráčů, (celá záloha,útok) pokud si opravdu myslí, že je fotbal jen kopání na branku při tréninku, můžou to zkusit v parku. Info pro zálohu a útok: FOTBAL SE SKLÁDÁ Z BĚHÁNÍ A NAHRÁVÁNÍ!!!!!!