Chodov - Praga 3 : 2 (2 : 1) - sobota 24.4.2010

Góly:    -  2x De Gregorio

Komentář očima našeho útočníka Filipa Vacka:

1. POLOČAS

Na Chodov jsme jeli bez 2 velkých opor, Adama Kollára a Ondry Kubly, kteří přijeli až na 2. půli. Zápas byl ze začátku vyrovnaný, ale ve 3. minutě obrana včas neodkopla míč a soupeř zaváhání využil. Snažili jsme se, ale ne a ne se trefit. Až  ve 27. minutě chtěl jejich obránce odkopnout míč ale trefil se do své ruky a Andy se z penalty nemýlil. Bohužel soupeř dal v poslední minutě gól do šaten po našem nejistém odkopu.

2. POLOČAS

Adam s Ondrou o poločase přijeli takže byli k dispozici. Ve 38. minutě kopal soupeř roh a Páťa míč tečoval a byl to gól pro soupeře na 3:1. Snažili jsme se dát gól a to se povedlo po krásné přihrávce Páti do běhu Andymu a ten svojí klasickou placírkou dal na 3:2. Pak už jsme stihli jenom žlutou kartu, kterou dostal Andy za řeči.