Praga - Inferno   5 : 0  (0:0) , sobota  25.9.2010

Góly:    -  Korger 2x, Pšeničný, Yuzepchuk, De Gregorio

Komentář:

Domácí zápas tuto sobotu měl být jen povinným vítězstvím.., jenže v týdnu dostali někteří hráčí z rodinných důvodů volno a v pátek, den před zápasem, se nám omluvilo několik kluků z důvodu nemoci. A rázem zbylo z 18-ti členného kádru 10 hráčů a museli jsme sáhnout po třech posilách ze starší přípravky (mladší žáky nemáme).
Inferno hraje soutěž převážně s děvčaty, které jsou ročníkově starší, ale po jejich předcházejících výsledcích jsme museli pomýšlet pouze na vítězství.

Jak už bylo napsáno, v zápase nám pomohli kluci ze starší přípravky. A všichni hráli velmi, velmi dobře. Jak Jirka Ludvík v záloze, tak již námi vyzkoušený Lukáš Kudrlička. Ale pro mě největším překvapením byl výkon Davida Červeného, který svůj post pravého obránce zahrál na jedničku.

První půle byla jen nakopávaná, plná nepřesností, přesto jsme si vynutili tlak, bohužel naše šance zůstaly nevyužity. Za zmínku stojí jen situace z 2. minuty, kdy náš kapitán nesportovním chováním dal šanci soupeři v podobě nepřímého kopu, kdy jsme v podobné situaci a ve stejné minutě inkasovali V Řeporyjích. Pánové - už nebudu dělat jen ty ty ty ty.........Příště opustíte hřiště do konce utkání!!!!!!!!!!!!!!!!!! Než se vrátím k samotnému zápasu, tak si musíme uvědomit, že těmito zákroky, výroky, zbytečně oslabujeme nejen mužstvo, ale i měníme vývoj utkání.
První půle skončila 0:0 ke spokojenosti soupeře, který ve skrytu duše asi doufal v překvapení. O přestávce jsme si v kabině vysvětlili tzv. pár věcí a šlo se na druhý poločas.
Druhý poločas jsme ovládli nejen hřiště, ale i díky podpory ze strany A mužstva také tribuny. Bylo otázkou času, kdy se nám podaří vstřelit první branku, která skutečně přišla po infarktovém závaru ve vápně soupeře v 50. minutě. Patrik Korger se dokázal nejlépe zorientovat v pokutovém území a vedeme 1:0. To už se hrálo prakticky na jednu branku a po 5 minutách se opět trefil Patrik Korger a z 25 metrů zvyšuje na 2:0. Hra se uklidnila, kluci se snažili hrát po zemi  a díky to mu jsme se dostávali do šancí, kdy naši útočníci centrovali jeden míč za druhým do soupeřova pokutového území. Z jednoho takového centru našel Andy naší novou posilu z Unionu Žižkov Lukáše a ten si střelou k tyči konečně založil na Pragovce střelecké konto - 60. minuta 3:0. O 5 minut později uvolnil Patrik z půlky Andreye a ten po úniku obešel brankáře a dává 4. branku. To už se soupeř jen brání, kolem vápna máme hru pod kontrolou a střílíme ze všech pozic. V 68. minutě jedná taková střela skončila v síti, kdy Andy střílí na branku a jeden z obráců míč neštastně tečuje - 5:0.  Za tohoto stavu končí utkání, ve kterém se kluci ze starší přípravky ukázali v tom nejlepším světle.
Pro všechny kluky zasloužená a vydřená výhra.