Praga - Dolní Počernice   5 : 0  (2:0),  středa 22.9.2010

Góly:    -  De Gregorio 2x, Uher, Kollár, Korger

Komentář:

Ve středu 22.09.2010 jsme doma přivítali naše známé z Dolních Počernic. Kluky jsme v kabině upozorňovali na kvalitu soupeře, který sice ještě letos nebodoval.............ale zatím. Na mužstvo soupeře jsme měli velmi dobré refernce z posledního zápasu, ve kterém sice doma prohráli 3:4 s Miškovicemi, ale druhou půlku byly Počernice rozhodně lepším týmem.
Na zápas se nedostavil rozhodčí a po minulém kole, kdy nás pan spravedlivý zařízl, jsem si říkal, že by bylo lepší, kdyby tyto zápasy pískal laik. Včera jmse ho našli a zápas ve velmi pohodovém tempu a hlavně kvalitně odpískal hlavní vedoucí mladšího dorostu pan Němec.
K samotnému zápasu: opět s radostí konstatuji, že musím pochválit celé mužstvo, které hrálo velmi obětavě, kluci bojovali, ale co je nejdůležitější!!!!!!!!!HRAJEME POHLEDNÝ, KOMBINAČNÍ FOTBAL.!!!!!!!!!!!!!!!!  Konečně se nám daří přechod z obranné fáze do útoku přihrávkami po zemi, do stran. Už nehrajeme zbrkle, zbytečně nenakopáváme míče. Musím ale upozornit, že nás prověří teprve zápasy s Bohemkou, Řepy atd..........takže nemůžeme mít hlavu v oblacích, ale musíme neustále tvrdě pracovat.
Utkání samotné pro nás začalo dobře. Než se soupeř rozkoukal a diváci usadili na tribuně tak po kombinaci na levé straně poslal Andrey finální přihrávku Andymu a ten se nemýlil. 8. minuta-1:0. Přebíráme iniciativu, soupeře nepustíme prakticky k ničemu a v 16. minutě dává Jarda Uher branku po nacvičeném signálu (neprozradíme ho, protože toto může číst i některý ze soupeřů) :-) .  Pragovka vede v 16. minutě 2:0 a stále má pod kontolou střed hřiště.
Do druhé půle nastupujeme s očekáváním, s čím na nás soupeř vlítne, svého nejlepšího hráče posunul hostující trenér z předstopera na hrot zálohy a bylo to znát. Jenže jak jsem psal, naši kluci obětavou a důraznou hrou tohoto hráče vždy odstavili od míče. Z kraje druhého poločasu se dostal Andrey na půlce k míči, kdy křižnou nahrávkou našel Andyho a ten se opět nemýlil- 39. minuta-3:0.
Za tohoto stavu musím napsat, že soupeř nesložil zbraně a neustále se snažil a bojoval. Přesto se nám podařilo vstřelit další branku, kdy ve 44. minutě po hezké kombinaci zatáhl míč do strany Honza Podskalský a zpětnou nahrávkou vybídl ke střele Adama Kollára, který střelou z 33,5 metrů nedal hostujícímu brankáři šanci. Praga vede 4:0.
Poslední tečku zápasu udělal opět velmi dobře hrající Patrik Korger a střelou z hranice velkého vápna křižnou střelou uzavřel brankový výčet. 57. minuta - 5:0.
Kluci jen tak dál, bojujte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!