CAFC - Praga 5:2 (3:1)

09.11.2014 17:00

UMT, slabé osvětlení a samozřejmně těžký soupeř to byly překážky pro nedělní večer, které byly nad naše síly. Od začátku nás soupeř dostal pod tlak kdy těžil z dobré kombinační hry a výškové převahy a hned v 11. minutě po rohovém kopu šel do vedení 1:0. Dvě minuty na to nás poprvé, ale rozhodně ne naposledy zachránila branková konstrukce a výborný zákarok Kouby. Ve 20. minutě jsme poprvé zahrozili, když Korgerův pas dobře zpracoval Černý, ale zakončení mezi tyče nenasměroval. 23. minuta přinesla hrubku v řadách naší obrany, kterou soupeř nekompromisně potrestal 2:0. A první půlhodinu zakončila další povedená standardka soupeře 3:0. Hrozící debakl jsme odvrátili 10 vteřin před koncem poločasu kdy Čapkův dlouhý pas výborně sklepl Pechal na Černého a ten připravil Kudrličkovi výbornou pozici ke střele 3:1. Soupeř se však nestačil ani znepokojit, protože jako již poněkolikáté nám utekl záčatek poločasu a v rozmezí prvních 5 minut druhé půle zvýšil na 5:1 a tím v podstatě rozhodl zápas. Tempo zápasu pak poněkud kolísalo s větším počtem šancí na straně soupeře a několika nastřelenými tyčemi. V 78. minutě Černý alespoň opticky vylepšil výsledek kdy hezkou střelou snížil na konečných a nutno přiznat milosrdných 2:5.

Sestava: Kouba - Čapek, Sivák, Korger, Tůma - Kudrlička, Merfait, Půlpán, Ferenc -  Černý, Čížkovský

Střídali: Komar, Pechal, Přáda, Prček

Branky: Černý, Kudrlička

ŽK: Černý

Průběh zápasu: 11. 1:0, 23. 2:0, 30. 3:0, 40. 3:1 Kudrlička, 41. 4:1, 44. 5:1, 78. 5:2 Černý