Bohemians ženy - Praga 2:4 (0:2)

09.02.2014 10:15

V nedělním ránu jsme nastoupili k přátelskému utkání proti týmu žen Bohemians. Na přatelský zápas se hrál poměrně pěkný fotbal se slušným nasazením. Po krátkém otukávání hned v 6 minutě Kudrlička potrestal chybnou rozehrávku soupeře a střelou do prázdné brány nás dostal do vedení 1:0. Následně se projevila větší sehranost soupeře, který se dostal do velmi slušných šancí, které však Kouba spolehlivě kryl. A když už byl překonán zaskočil výborným obranným zákrokem Dvořák nebo mu pomohla branková konstrukce. A tak jsme trestali povedenou akcí kdy Procházka pěknou přihrávkou z levé strany našel na hranici vápna Ference a ten prostřelil soupeřovu golmanku 2:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili opět ve velké nasazení a v pozměněné sestavě a od začátku se nám dařilo více soupeře zatlačit. V 51. minutě po rohu Kollár ještě přesně nemířil, ale již v 54. po vysunutí od Kalify se Šmejkal krásně trefil a zvýšil na 3:0. Hned o 3 minuty později chytrým přehozením zvýšil již na 4:0. Soupeř se, ale nevzdal a po vlastním gólu Šmejkala v 70. a utěšené střele v 75. minutě snížil na rozdíl dvou gólů. Pět minut před koncem nás ještě výborným zákrokem podržek Kouba a nepřipustil tím žádné závěrečné drama. Chválíme za nasazení a bojovnost. Ještě je třeba zapracovat na sehrání a také na týmovém duchu. Pamatujte pochvala vždy namotivuje více než nadávky.

Sestava: Kouba - Kollár, Dvořák, Šmejkal, Čapek - Čížovský, Kalifa, Prček, Husák - Procházka, Kudrlička

Střídali: Ferenc, Uher Mathauser, Zábranský

Branky: Kudrlička, Ferenc, 2x Šmejkal

ŽK:

Průběh zápasu: 6. 0:1 Kudrlička, 32. 0:2 Ferenc, 54. 0:3 Šmejkal, 57. 0:4 Šmejkal, 70. 1:4, 80. 2:4 Šmejkal vlastní.