Union Žižkov 7.2.2010

Turnaje na Žižkově se zúčastnilo šest týmu. Hrálo se systémem každý s každým dvoukolově, zápas 10 minut.

Naši kluci si v obou týmech hrábli na dno sil. Celkem 100 minut intenzivního halového fotbalu jsme odehráli s jedním, respektive dvěma hráči na střídání. Premiéru v kategorii mladších žáků si odbyl hráč naší mladší přípravky Tomáš Mathauser. "Jen tak náhodou", doprovázejíc svého staršího bratra Petra, měl ssebou sálovky. A protože není Tomáš (r.2002)  žádné ořezávátko, pár minut za tým o dvě kategorie starším odehrál se ctí.

Naše "áčko" mělo ještě tři zápasy před koncem našlápnuto na výhru v turnaji, ale remíza s Karlínem a prohra s Viktorkou (FK) rozhodly o našem stříbru.

Náš druhý tým byl na koni, když v prvním kole zápasů porazil Karlín 2:0 a ve druhém kole Union 3:0. Byla to ale jediná vítězství a ani další remíza s Unionem nestačili na lepší než 5.místo. Ale přesto pěkný výsledek.

Zvláštní dík za dnešek pak patří Honzovi Podskaldovi, který kvůli zranění z pátečního tréninku nemohl hrát, s týmem ale na turnaj přijel a bezvadně se o něj organizačně postaral. Honzu tímto jmenujeme hrajícím kustodem týmu.