Satalice 28.2.2010

Venkovního turnaje v Satalicích na velkém hřišti (10+1) se zúčastnilo pět týmu. Hrálo se systémem každý s každým, zápas 2x20 minut.

Turnaj byl pro nás dobrou přípravou na nadcházející jarní sezonu, protože jsme toho doposud v zimní přípravě na velkém hřišti moc neodehráli.

První zápas s Admirou jsme prohráli 0:1 - gólem v poslední minutě z trestného kopu.

Další zápasy s Meteorem a Satalicemi jsme prohráli shodně 0:4. Oba tyto týmy, hrající své soutěže ve vyšších výkonnostních skupinách, nás jasně přehrály a nás byla znát nerozehrannost na velkém hřišti. Povedené nahrávky a počet střel na soupeřovu branku by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

V posledním zápase jsme porazili Kyje 1:0, ale ani toto vítězství nám nestačilo na lepší než poslední místo. My, Admira a Kyje jsme měli po 3 bodech a o pořadí na 3. - 5. místě rozhodovalo skóre.