SK Slovan Kunratice - Praga 2:2 (0:1)

22.09.2013 14:30

Na druhé venkovní mistrovské utkání jsme zavítali na hřiště Slovanu Kunratice. Poprvé v dorostenecké sestavě bez doplnění žáky, ale také bez možnosti střídání.Od začátku jsme se do soupeře pustili a pěknou kombinační hrou ho přehrávali. Bohužel se už v 6 minutě zranil Kalífa a i přes jeho obětavý výkon v dalším průběhu utkání nám jeho rychlost chyběla. Nicméně trvalým tlakem jsme donutili soupeře k faulu na hranici vápna a po dobře zahraném signálu nás v 38 minutě Kollár poslal do vedení. Po přestávce jsme pokračovali v solidním výkonu a po ruce soupeře ve vápně jsme dostali šanci k navýšení skóre, kterou ve 43 minutě využil s přispěním tyče Uher. Obrat ve výborně rozehraném zápase kdy i v 10 hráčích jsme Slovan do ničeho nepustili zařídil rozhodčí vymyšlenou penaltou kterou soupeř v 51 minutě snížil. Následně v 61 minutě svojí druhou střelou na branku vyrovnal na 2:2. V tuto chvíli jsme ukázali velkou vnitřní sílu a dál soupeře mačkali a chtěli urvat vítězství. Bohužel ani dvě střely De Gregoria ani tutovka Šmejkala již nevedli k překlopení výsledku na naší stranu a utkání tak skončilo remízou. Nicméně za výkon se určitě stydět nemusíme a myslím, že je na čem stavět do budoucích zápasů.

Sestava: Bokoch - Kollár, Kouba, Mathauser, Čapek - Čížovský, Uher, Kalífa, Husák - Šmejkal, De Gregorio