PSK Union - Praga 1:1 (1:1)

12.10.2014 13:45

Neděle. Druhý zápas za sebou venku. Tradiční soupeř PSK Union. Od začátku zápas plný osobních soubojů s minimem fotbalovosti a pohledných akcí. Ve 13. minutě nám sudí neuznal gol pro domnělý faul na soupeřova golmana, ale v 16. minutě jsme se již dočkali kdy se Černý výborně uvolnil a z levé strany přesným centrem našel Ludvíka a ten ve svém prvním zápase po návratu na Pragu skoroval 0:1. Vedení jsme bohužel neudrželi dlouho kdy po nedorozumnění v obraných řadách soupeř potrestal a ve 20. minutě vyrovnal. Postupem času nás soupeř začal přetlačovat a přehrávat. Jen díky Koubovým skvělým zákrokům jsme drželi poločasovou plichtu 1:1. Po přestávce nás soupeř dále tlačil naštěstí bez gólového efektu. Bohužel ani naše brejkové situace nevyšli a tak jsme se po srdnatém boji rozešli s PSK smírně 1:1. Chválím za příkladnou bojovnost a obětavost. Hrajete jako jeden tým, zaskočíte za sebe, když se něco nepovede nenadávate si a  to se mi líbí. Jen musíme přidat fotbalovost a ono to půjde.

Sestava: Kouba - Čapek, Korger, Tůma, Pechal - Ludvík, Půlpán, Prček, Čížkovský -  Di Martino, Černý

Střídali: Kopecký, Fatnassi

Branky: Ludvík