Praga - Újezd Praha 4 3:0 (2:0)

27.09.2014 10:30

V sobotním dopoledni jsme sehráli druhý domácí zápas. Soupeřem byl celek ze čtvrté městské části Újezd Praha 4. Od začátku jsme měli mírný tlak a více ze hry. Snažili jsme se prosadit kombinací a po jedné takové byl faulován ve vápně Di Martino. Z následné penalty se Kouba nemýlil a ve 12. minutě nás dostal do vedení 1:0. Pokračovali jsme v dobré hře a po hezkém průniku Čížkovského trefil Ferenc tyč. Ve 27. minutě však již přišla naše druhá gólová radost, kdy po dobře vhozeném autu prostrčil Di Martino na Čížkovského ten si všiml ještě v lepší pozici Kudrličky, míč mu výborně posunul a Kudrlička přesnou střelou na zadní tyč navýšil naše vedení na 2:0. Poločas jsme dohráli s přehledem a v klidu bez nebezpečných situací před naší brankou. Začátek druhého poločasu nás soupeř zatlačil. Zvýšil tlak a výsledkem byl v 63. minutě nepříjemný závar v našem pokutovém území, který neskončil gólem jen díky štěstí. Od 70. minuty jsme se dostali opět do hry. V posledních minutách nebezpečně stříleli Di Martino, Komar a Ferenc bohužel se jejich střeli nevešli mez tři tyče soupeřovi branky. Pak přišla poslední minuta zápasu kdy Čížkovkého střelu zastavila tyč a Di Martino byl přesně tam, kde měl být a nekompromisně zavěsil a upravil na konečných 3:0. Rozhodčí vzápětí zápas, který nám přinesl konečně tři body ukončil. Chválím za bojovnost a v některých fázích zápasu i za fotbalovost. Nesmíme však propadnout uspokojení, dále makat na tréninku a připravit se na příštího opět hratelného soupeře Junior Praha.

Sestava: Kouba - Čapek, Korger, Sivák, Tůma - Kudrlička, Půlpán, Ferenc, Komar - Di Martino, Čížovský.

Střídali: Balog, Kopecký, Fatnassi, Pechal, Prček, Přáda

Branky: Kouba, Kudrlička, Di Martino