Junior - Praga 0:4 (0:3)

05.10.2014 13:45

V nedělním popoledni jsme zavítali do Strašnic k zápasu na umělé tráve týmu Junior. V nejsilnější možné sestavě i se staršímy žáky jsme se od začátku do soupeře pustili a hned ve 4. minutě šel Di Martino sám na gólmana, ale nedal. Na malém hřišti se nedalo příliš kombinovat a proto jsme se často uchylovali k nakopavaným dlouhým míčům. Ve 12 minutě v druhé velké šanci trefuje Di Martino pouze břevno. 20. minuta, ale už přinesla gólovou radost kdy po rycglém vhazování Ferenc ustál souboj udržel balón a chytrou přihrávkou vyzval Kudrličku ke skorování 0:1. Soupeř se samozřejmně nevzdal a bojoval dále. 23. minuta přinesla fantastický zákrok Kouby kdy výtáhl střelu na břevno a zamezil soupeři ve srovnání stavu. V průběhu 28. minuty vyhrál Černý souboj o míč se stoperem udělal kličku gólmanovi ustál i pokus o stažení za dres a do prázdné branky zvýšil na 0:2. Bohužel neudržel nervy a za hloupé oplacení obdržel žlutou kartu a hlavně se dostal do nepřízně sudího. Lehký zkrat, ale hned napravil když v další šanci po brejku nezištně přihrál Di Martinimu, který zvýšil již na 0:3. Po přestávce pokračovala hra plná tvrdých osobních soubojů s málem fotbalových kombinací. Soupeřovi obránci měl problémy s pokrytím Černého, který jim z brejků pěkně zatápěl. V 65. minutě trefil břevno a v 71 definitivně rozhodl kdy zvýšil na 0:4. Zápas jsme pak již kontrolovali a v klidu dohráli což nám přineslo druhé vítezství v tomto ročníku.

Sestava: Kouba - Čapek, Sivák, Korger, Tůma - Kudrlička, Merfait, Půlpán, Ferenc -  Di Martino, Čížkovský

Střídali: Komar, Kopecký, Pechal, Černý, Prček

Branky: Černý 2x, Kudrlička, Di Martino

ŽK: Černý

Průběh zápasu: 20. 0:1 Kudrlička, 28. 0:2 Černý, 30. 0:3 Di Martino, 71. 0:4 Černý