SK Střešovice B - Praga 8:0 (3:0)

25.10.2014 10:15

Zdecimováni zraněními, nemocemi a souběhem zápasů starších žáků jsme nastoupili v chladném ránu na hřišti celku ze Střešovic. Od začátku bylo jasné, že na body v tomto zápase můžeme zapomenout. Nicméně se domácí v první půli trápili více něž si jistě při pohledu na naší sestavu říkali. Výborným a obětavým výkonem, který podpořil Pechal v brance jsme soupeři odolávali až do 25. minuty a to si zaslouží velkou pochvalu a uznání. Půle skončila za stavu 3:0 a myslím, že to byl celkem přijatelný výsledek. Po přestávce kdy soupeř neustále střídal až čtyři hráče, nám pomalu, ale jistě docházeli síly a soupeř trestal dalšímy góly. Znovu musím, ale vyzdvyhnout výkon všech na hřišti. I přes nepříznivý výsledek můžete z tohoto utkání odcházet se vztyčenou hlavou.

Sestava: Pechal - Čapek, Korger, Di Martino, Tůma - Půlpán,Fatnassi, Čížkovský

Střídali:

Branky:

ŽK:

Průběh zápasu: 25. 1:0, 28. 2:0, 32. 3:0, 43. 4:0, 52. 5:0, 60. 6:0, 62, 7:0, 68. 8:0