Praga - Újezd nad Lesy 2:1 (1:1)

16.11.2014 10:00

Poslední zápas podzimní části jsme sehráli proti zatím pro nás neznámému soupeři z Újezdu nad Lesy. Postavení v tabulce napovídalo, že půjde o těžký zápas. O to víc, že nám jako již poněkolikáte utekl začátek a hned ve 3. minutě jsme prohrávali 0:1. Postupem času jsme hru vyrovnali. V 7. minutě ještě Kudrlička neprosadil, ale ve 14. minutě chytře zakončil brejk Di Martino a vyrovnal na 1:1. Vyrovnání nás nakoplo a soupeře jsme začali přehrávat. Vypracovali jsme si několik slibných příležitostí, ale bohužel jsme je nepromněnili a tak se šlo do kabin za stavu 1:1. Po přestávce pokračoval lítý boj se šancemi na obou stranách. Už to vypadalo, že se body rozdělí, když se v 72.minutě podruhé v zápase prosadil Di Martino a překlopil vedení v zápase na naší stranu 2:1. Obětavým výkonem na hranici možností jsme zápas dotáhli do vítězného konce a získali přiznám ne uplně očekávané body.

Sestava: Kouba - Čapek, Korger, Sivák, Tůma - Kudrlička, Půlpán, Merfait, Čížkovský - Di Martino, Černý

Střídali: Fatnassi, Ferenc, Přáda

Branky: Di Martino 2x