Praga - Dubeč 1:2 (0:1)

18.10.2014 12:45

Zápas s takovou porcí smůly se jen tak nevidí. Nesoustředěnost a individuální chyba nabídla soupeři gol hned v první minutě zápasu 0:1. Hra pokračovala vyrovnaně zhruba do 10 minuty. Od té doby jsme soupeře v podstatě nepustili na naší polovinu hřiště. Neuvěřitelné množství šancí, které jsme si vytvořili a bohužel nedokázali proměnit se jen tak nevidí. Ferenc, Di Martino, Černý ani Korger své šance neproměnili a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Po přestávce jsme tlak ještě vystupňovali a v 66. minutě po dobré individuálnjí akci Černý vyrovnal na 1:1. Euforie z vyrovnání nás hnala dál. Výsledkem byl parádní přímý kop Čapka, který jen těsně minul levou šibenici. Bohužel po dalším Černého průniku Di Martino minul a soupeř z brejku svou třetí střelou v zápase nás dokonale zmrazil a zvýšil na 1:2. Ani zoufalý nápor v závěru nám vyrovnání nepřineslo a tak jsme doma ztratili tři body, které jsem rozhodně ztratit neměli.

Sestava: Kouba - Čapek, Korger, Sivák, Čížkovský - Ludvík, Půlpán, Merfait, Ferenc - Di Martino, Kudrlička

Střídali: Černý, Pechal, Prček, Kopecký, Komar

Branky: Černý