FK Řeporyje - Praga 3:6 (1:4)

06.10.2013 10:00

V chladném nedělním ránu jsme zavítali k dalšímu mistrovskému utkání na hřiště FK Řeporyje. Časný začátek na nás nezanechal vůbec žádné stopy a vstup do zápasu jsme měli v pravdě snový. Hned v 1. minutě se trefil De Gregorio a ve 4. minutě Gelnar zvyšoval již na 0:2. Povedený začátek nám měl přinést klid, ale naše hra tomu příliš neodpovídala. Nedařila se nám kombinace a zbytečně často jsme se uchylovali pouze ke dlouhým nakopavaným míčům z kterých jsem nic nevytěžili. A tak nás soupeř potrestal a po nedorozumnění v naší obraně ve 24. minutě snížil na rozdíl jedné branky 1:2. Naštěstí nás to probudilo z letargie a po pěkné kombinaci s Čížovským vstřelil Šmejkal branku na 1:3 a hned po sedmi minutách tedy ve 34 zvyšoval znovu Šmejkal již na 1:4 a dal nám klid do druhé půle. Záčátek nám, ale trochu utekl a při šanci domácích ve 42 minutě jsme měli i trochu štěstí. Z následného protiútoku se prosadil De Gregorio a zvýšil na 1:5. Zdálo se, že vše spěje ke spokojenému konci utkání. Bohužel si naše obranné řady vybrali pár slabách chvilek a spoupř nás v 53. a 72. minutě potrestal a snížil již na 3:5. Rodící se drama v závěru utnul rázně Šmejkal a svým hatrickem upravil skóre na konečných 3:6.

Sestava: Černý - Kollár, Vintr, Kouba, Gelner - Mathauser, Uher, Kalífa, Husák - Šmejkal, De Gregorio

Střídali: Čížovský, Prček, Bokoch

Branky: Gelner,3x Šmejkal, 2x De Gregorio

ŽK: Mathauser

Průběh zápasu: 1. 0:1 De Gregorio, 4. 0:2 Gelner, 24. 1:2, 27. 1:3 Šmejkal, 34. 1:4 Šmejkal, 43. 1:5 De Gregorio, 53 2:5, 72. 3:5, 75. 3:6 Šmejkal